Procházka Rudolf Příční 519, 691 85 Dolní Dunajovice
+420 604 212 669 info@prochazkarudolf.cz

Registrace a předreegistrace domén

Pokud jste se rozhodli rozjet své podnikání na internetu, je pořízení dobré domény alfou a omegou všeho dalšího. Ačkoliv někteří z nás ještě toto slovo neznají, skoro každý zná pojem „internetová adresa“. A přesně to je doména, nebo chcete-li, doménové jméno.

Vhodná doména

Vhodně zvolená doména bude nejen dokreslovat Vaší vizitku v podobě webových stránek, ale v ideálním případě také pomůže Vašim budoucím klientům zapamatovat si Vaše webové stránky a usnadní jim virtuální cestu do Vaší „kanceláře“ či e-shopu.
V rámci nabízených služeb poskytuji možnost registrace volných doménových jmen nebo předregistraci končících doménových jmen (tzv. registrace v ochranné době). Touto předregistrací se rozumí buď prodloužení registrace Vaší domény ve lhůtě před její expirací nebo předregistrace expirující domény někoho jiného, která, v případě, že ji majitel nemá zájem prodloužit, bude po expiraci uvolněna pro Vás. A jak samotná registrace probíhá?
Zvolené doménové jméno a jeho různé kombinace pro Vás zaregistrujeme a převedeme na Váš účet. Je lepší si najít „neutrální“ jméno, než jméno plné pomlček. Takové jméno by mohlo být pro zákazníka příliš komplikované a těžko zapamatovatelné.

„Každé zbytečné slovo je zbytečné.“ Jára Cimrman

Jaké zvolit doménové jméno? Doporučuje se

• co nejkratší
• české slovo
• tematické jméno – mělo by přímo souviset s Vaším podnikáním
• ideálně s koncovkou .cz
Nevíte jaké doménové jméno chcete použít pro svůj e-shop nebo webové stránky? Nevadí, pokusím se pro Vás najít nejvhodnější jméno pro stránky nebo e-shop.

www, doména

Comments are closed.