Procházka Rudolf Příční 519, 691 85 Dolní Dunajovice
+420 604 212 669 info@prochazkarudolf.cz
webhosting

Webhosting

Samozřejmě, stejně jako v dřívějších dobách, i dnes existují reklamní inzertní plochy – jen v trochu jiné formě než kdysi. V současnosti se pomalu, ale jistě stává nejlukrativnější inzertní plochou internet, a tak, pokud plánujete spustit nové webové stránky, případně e-shop, první, co by Vás mělo napadnout, je otázka : Kam vlastně umístit obsah webu?

Co je to webhosting

Webhosting, neboli poskytování internetového prostoru k novým webovým stránkám, vám svým způsobem nabízí odpověď. Když se pro tuto službu rozhodnete, získáte za poplatek určitý prostor na serveru hostitele, který bude patřit Vám. Jedná se v podstatě o pronájem prostor k podnikání v rámci internetového pole. A nejen to. Součástí webhostingu jsou zároveň i služby spojené s provozem a správou webu.

Server ano/ne?

Alternativou k tomuto postupu je možnost pustit se do tvorby webových stránek tzv. „na vlastní pěst“, což znamená, že si sami koupíte server a budete ho udržovat. Toto řešení sice nabízí jistou nezávislost vzhledem k tomu, že server máte jen pro sebe (narozdíl od webhostingu, kdy je server částečně sdílený s ostatními uživateli), ale toto řešení obvykle nebývá z dlouhodobého hlediska výhodné, neboť je nákladnější a náročnější. 

Nabízíme zprostředkování serveru u českých společností, garantující online podporu 24/7/365.

„Někteří lidé vstoupí do našeho života a zase odejdou. Někteří zůstanou jen chvíli a navždy změní náš život.“
neznámý autor
Neznámý autor

Webhosting nebo Server?

Mám jednoduchou stránku nebo malý eshop
Webhosting 100%
Server 20%
Cena 50%
Mám více stránek nebo velký eshop
Webhosting 20%
Server 100%
Cena 50%

O webhosting se nestarejte

Jednou z předností webhostingu je jednoznačně fakt, že od chvíle, co do něj investujete, se o Vaše webové stránky starají profesionálové, zatímco při tvorbě webu na vlastním zakoupeném serveru je veškerá – mnohdy skutečně obtížná – práce na Vás. Dále web bývá pod non-stop dohledem a Vy tak máte garantováno, že stránky budou dostupné (a pokud ne, brzy bude problém dán do pořádku).
Služba webhostingu Vám navíc výrazně pomůže ušetřit náklady, které by v opačném případě bylo nutné vynaložit pro provoz vlastního serveru.
Poskytuji kvalitní webhosting dostupný za rozumné ceny. Již od 700 Kč za rok si tak můžete pronajmout virtuální prostory pro Vaše podnikání

webhosting
Webhosting